fbpx
1Transportą užsisakykite iš anksto.
Turint daugiau laiko iki darbų pradžios, lengviau planuoti perkraustymo eigą, jei reikia užsakyti papildomų pakavimo medžiagų, turite stambių daiktų kuriuos išnešti / įnešti sudėtinga ( pianinai, seifai, aukštos sekcijos ir t.t.) ir pan. Visi darbai planuojami iš anksto, todėl jei perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės pradėsite ieškoti tą pačią dieną, kurią numatyta darbų pradžia, bus sunku rasti abiems pusėms patogų laiką, neretai gali tekti ir rinktis kitą dieną.
2Ką vešitės į naujus namus ar biurą?
Peržiūrėkite stambius daiktus, kiek iš jų keliaus į naują vietą, kiek jų teks ardyti, kiek vietos užims automobilyje. Dažniausiai neįgudusiai akiai sunku nuspręsti kokio dydžio transporto reikės, todėl galite pasikviesti mus į svečius ir mes įvertinsime koks automobilis Jums tinka labiausiai, kokių ir kiek pakavimo medžiagų reikės.
3Pakavimo darbus atliksite patys? Prašykite patarimų kaip tai atlikti tinkamai!
Patogiausia pakavimo priemonė – kartoninė dėžė. Dažnai tokių dėžių lieka nuo pirktos buitinės technikos, galima rasti prekybos centruose ar nuomotis / pirkti iš mūsų įmonės. Perkraustymo dėžės ir kitos pakavimo medžiagos pristatomos iš anksto, todėl atvykus mūsų darbuotojams drąsiai galite užduoti visus kilusius klausimus. Jei daiktai bus nepatogiai supakuoti nešimui, dėžės per sunkios pakelti, pakuotės plyš ir t.t. darbai užtruks ilgiau, nes teks daiktus perpakuoti.
4Planuojate didelį kraustymą? Skirstykite darbus etapais.
Jei planuojate išsikraustyti iš didesnio buto ( 3 ir daugiau kambarių ) ar namo, kad nepasiklystumėte dėžių ir kitokių pakuočių jūroje, kraustymą galima atlikti etapais. Daiktus kurių jau neplanuojate naudoti senosiose patalpose supakuoti ir pervežti pirmuosius, vėliau kasdienio naudojimo daiktus. Taip išvengsite pasimetimo kur, kokie ir kiek daiktų turėtų keliauti. Taip pat bus lengviau planuoti išpakavimą.
5Numeruokite, žymėkite ar kitaip atskirkite dėžes ir kitas pakuotes.
Ant dėžių kuriose sukrauti indai, taurės ar kiti dūžtantys daiktai būtina tai pažymėti. Tačiau pakuočių skirstymas ir išpakavimas taip pat bus lengvesnis jei ant kiekvienos dėžės pažymėsite kambarį ar kabinėtą į kurį šie daiktai turi keliauti.
6Pasirūpinkite kuo artimesniu privažiavimu prie durų.
Jei kraustymas vyksta ne iš individualaus namo, neretai atstumas, kurį reikia nešti daiktus pailgėja, nes prie laiptinės nėra vietos transportui. Dėl to pailgėja ir darbų laikas, o tai didina Jūsų kaštus.
7Iš anksto atjunkite ir išleiskite vandenį iš stambesnių buitinės technikos priemonių.
Neišbėgęs vanduo gali išsilieti automobilyje kelionės metu ir sugadinti kitus Jūsų daiktus.
8Išimkite visus daiktus iš komodų / sekcijų / stalčių.
Taip pat ir lentynas iš spintų, šaldytuvo ir kt. supakavus baldus nepritvirtintos lentynos gali iškristi iš joms skirtų vietų ir apgadinti vidų, taip pat lūžti pačios.
9Praneškite kurie daiktai bus reikalingi iškarto atvykus į naujas patalpas / namus.
Gal būt pirmiausia reikia surinkti vaikų kambario baldus, kad atvykę į naujus namus jie galėtų kuo greičiau pasijusti komfortiškai.
10Kaip skaičiuojamas darbų atlikimo laikas?
Minimalus paslaugos teikimo laikas 1 valanda ( sunkvežimiui 2 valandos). Užtrukus ilgiau, darbo laikas skaidomas į pusvalandžius t.y. užtrukus 1 val. ir 15 min. mokėsite už 1,5 valandos, o ne už 2 valandas. Kadangi už paslaugas atsiskaitoma pagal truktą laiką, papildomai neskaičiuojame nei aukštų, nei laiptelių.
11Kaip priimami ir patvirtinami užsakymai?
Užsakymo patvirtinimu dažniausiai laikomas susitarimas dėl darbų pradžios laiko ir tikslių pasikrovimo / išsikrovimo adresų pateikimo. Užsakymą galima pateikti tiesiogiai el. paštu, užpildžius užsakymo formą mūsų puslapyje ar susisiekus telefonu.
12Nuo kur skaičiuojamas papildomas mokestis už kilometrus?
Papildoma kaina už kilometrus skaičiuojama imant atstumą nuo pasikrovimo miesto / gyvenvietės centro iki išsikrovimo adreso miesto / gyvenvietės centro.
13Kaip pasirinkti patikimus paslaugos teikėjus?
Mažiausia kaina retai kada reiškia geriausią kokybę. Palyginti mažą kainą rinkoje galintys pasiūlyti perkraustymo paslaugų teikėjai dažniausiai siūlo tik vieną transporto priemonės variantą, nesiūlo pakavimo medžiagų, neturi pakankamai krovėjų didesniems perkraustymams, naudojasi nelegalia darbo jėga, darbuotojų elgesio ir bendravimo kultūra taip pat dažnai gali šokiruoti. Esame srities profesionalai, todėl turime savo veiklos civilinės atsakomybės draudimus, rūpinamės paslaugų kokybe, mūsų darbuotojai visada dėvi aprangas su įmonės logotipu, yra atpažįstami, mandagūs ir visada pasiruošę Jums padėti.

Turite klausimų?


Skambinti
A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com